O kursie materiałami niebezpiecznymi

Pracownicy, którzy często lub okazjonalnie pracują z materiałami niebezpiecznymi, mają obowiązek z mocy przepisów prawa posiadać niezbędną wiedzę na temat materiałów niebezpiecznych. Z kursem e-learningowym Wprowadzenie do materiałów niebezpiecznych Twoi pracownicy mogą ukończyć szkolenie bez negatywnego wpływu na produkcję lub godziny pracy. Od dziś nie masz już żadnych powodów, by nie posyłać pracowników na szkolenie. Kurs ma formę zrozumiałych i szczegółowych prezentacji online. Mogą go ukończyć nie tylko pracownicy z Holandii, ale również obcokrajowcy.

Kurs online obejmuje cztery moduły:

  • Przepisy i regulacje dotyczące przechowywania, transportu i stosowania materiałów niebezpiecznych.
  • Klasyfikacja według GHS, ADR i gospodarki odpadami oraz właściwości materiałów niebezpiecznych.
  • Wymogi zawodowe dotyczące wypisywania listów przewozowych, zarządzania wpływem na środowisko, tabeli 100 punktów, rozdzielania materiałów, itp.
  • Postępowanie w przypadku katastrof z udziałem materiałów niebezpiecznych.

Każdy moduł kończy się testem praktycznym. Po rozwiązaniu ostatniego testu i uzyskaniu pozytywnego wyniku, uczestnik otrzymuje certyfikat potwierdzający podstawową wiedzę na temat materiałów niebezpiecznych.

Dla kogo

Dla każdego, kto często lub okazjonalnie pracuje z materiałami niebezpiecznymi. Np. w magazynie, laboratorium, rządzie, szpitalu, itp. Ponadto kurs spełnia wymogi rozdziału 1.3 konwencji ADR dla pracowników magazynów i firm przewozowych (tabela 1000 punktów).

Wcześniejsze przeszkolenie

Wcześniejsze przeszkolenie nie jest wymagane. Kurs obejmuje podstawowe informacje na temat materiałów niebezpiecznych i wymaga minimum wysiłku. Kurs nie nakłada na uczestników limitu czasu.

Czas trwania kursu

Co najmniej 4 godziny. Zalecamy podzielić kurs na dwa wieczory – po 2 moduły i 2 testy na każdy wieczór – lub na cztery wieczory – po 1 module i teście dziennie.

Koszt

Koszt uczestnictwa w kursie wynosi 99 € za uczestnika. W przypadku zakupu kursu dla więcej niż 10 uczestników, obowiązują atrakcyjne zniżki. Wyślij e-mail na: info@safetynet-europe.eu

 

Zarejestruj się

Po zarejestrowaniu się na kurs otrzymasz potwierdzenie zarejestrowania się na kurs. Po dokonaniu płatności możesz natychmiast pobrać list kursu, aby rozpocząć kurs. Nie zapomnij wysłać listu z kursem do innych uczestników.

Zalecane? Ostateczny! Kurs był już śledzony i doceniany przez wielu studentów. Nie możemy tego ułatwić.

Zarejestruj teraz swoich pracowników: zarejestruj się.

Zaloguj się: kliknij tutaj